Amiga Klub Forever + Czech PowerPC User Group

Obsah původních stránek Amiga Klub Forever se přenáší do modernějšího systému bratrských stránek Czech PowerPC User Group, které poskytují mnohem více funkcí - snadnější vytváření nového obsahu, třídění obsahu a vyhledávání, komentáře k novinkám, pokročilejší fórum, vlastní RSS kanály a mnoho dalších. Zároveň mi to při zaměření na jeden společný web usnadní administraci a ušetří čas strávený nad přidáváním stejných textů jak na stránky Czech PUG, tak i starší AKF. Sjednocování webů však bude nyní velmi pracný a časově náročný proces a nelze ho provést v rozumném čase jednorázově, proto bude nyní v srpnu prováděn postupně.

Amiga Klub Forever + Czech PowerPC User Group

Omluvte případnou dočasnou nedostupnost některých částí původních AKF stránek. Děkuji za pochopení.

Vytvořený rozsáhlý AKF seznam českých a slovenských amigistů (AKF sekce Komunita) čítající téměř 300 amigistů a 600 Amiga počítačů a AKF sekce Bazar zůstanou zachovány a budou dostupné skrz menu na stránkách Czech PUG.

 

Problém případného jednotného společného názvu Amiga Klub Forever + Czech PowerPC User Group a jedné www adresy není ještě vyřešen.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.
Obrázek uživatele pavlor
Offline
Registrován na nové verzi webu: 13.09.2008
Re: Amiga Klub Forever + Czech PowerPC User Group

Tak na to prece jen doslo! Verim, ze se jedna o krok spravnym smerem, a Lukymu tak ubyde spousta zbytecne prace. Drzim palce, aby vse vyslo tak, jak ma, a nebylo s tim zbytecne moc namahy.

 

K novemu nazvu: co nechat stavajici (Amiga Klub Forever + Czech PowerPC User Group) a mit dve adresy (amiga.lukysoft.cz a powerpc.lukysoft.cz) odkazujici na "spojene" stranky?

Obrázek uživatele Luky
Offline
Registrován na nové verzi webu: 11.09.2008
Re: Amiga Klub Forever + Czech PowerPC User Group

Díky.

Jj, jen ten název Amiga Klub Forever + Czech PowerPC User Group je tak dlouhý, že se mi nevejde ani do nadpisu Laughing

Vzhledem k tomu, že již systém běží na powerpc.lukysoft.cz, nebudu web nikam přesouvat a postupně sem přenesu původní AKF obsah. Na www adrese asi zas tak nezáleží, když se z té AKF původní amiga.lukysoft.cz bude odkazovat sem na sjednocený web.

Syndikovat obsah