AROS Broadway 0.0.2R8

Pascal Papara vydal aktualizaci své distribuce operačního systému AROS zvanou AROS Broadway - nyní ve verzi 0.0.2R8. V nové verzi  Broadway se můžete těšit na přepracovaný vzhled quickstarteru a grafiku, druhý vzhled pro uživatele, kteří mají řádi panel umístěný na straně, standardně aktivovanou funkci click2front a opravy několika chyb. V distribuci přibyla také spousta programů - ArosVNC, SabreMSN, OpenUniverse, nejnovější Youtube downloader, MUIBase, GraphX, SCANdal, Scout, nejnovější AMIFIG Suite 0.4, Bigband, MathX, ResCode, GianaSister32K (DOSBOX) a Xrick se zvukem. Přímo ze strany AROSu jsou zde také nová vylepšení - například skrolování v shell okně.

Na stránce Broadway Showroom naleznete spoustu YouTube videí AROS Broadway v akci.

Domovská stránka: http://www.aros-broadway.de/

AROS Broadway ISO obraz CD ke stažení: broadway.iso.7z

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.
Obrázek uživatele pavlor
Offline
Registrován na nové verzi webu: 13.09.2008
Re: AROS Broadway 0.0.2R8

Nemohu si pomoci, ale cerny skin mi prijde prilis ponury. Proc nekdo neudela distribuci s klasickym vzhledem ala WB3? Take Icaros mel kdysi pekny OS4-like skin, ten jeho novy se mi zda takovy nemastny neslany... Dost bylo kritiky. Autor odvedl dobrou praci a ja se tesim, az si tuto novou verzi vyzkousim.

Obrázek uživatele Prober
Offline
Registrován na nové verzi webu: 18.09.2008
Re: AROS Broadway 0.0.2R8

Co jsem z toho zatim tak pochopil, tak zrovna u Broadwaye se autor zameruje hlavne na vytvoreni domaciho multimedialniho centra (aplikace AMC). Proto mozna taky to ladeni do cerna.


C.A.D.A. (Československý archiv demoscény pro Amigu)

Syndikovat obsah