BBRV Blog: PPCNUX

Autor: Bill Buck, Raquel Velasco (BBRV Blog)
Překlad: Syner

HTML: Luky

PPCNUX je německý PowerPC Linuxový online časopis. Tvůrci stránek naštěstí vyvinuli takovou snahu, že vydali článek na PPCNUX.com také v angličtině. Tuto snahu všichni rádi uvítáme, protože takto osloví širší okruh čtenářů. Stránky moderují a udržují dobrovolníci. Kvalita a rozsah článků je ohromující. Redaktoři a reportéři občas zabrousí mimo Linuxový svět, aby se podívali na další operační systémy, a tento týden to byl MorphOS.

Další vyčerpávající recenze od Arna Völkera

Hvězdný reportér Arno Völker tento týden přichystal solidní článek, nejprve v němčině a pak v angličtině (pozn. Luky: v češtině článek naleznete na stránkách Amiga.Probers.info). Článek porovnává FPS výkon v 3D hrách na PegasosPPC/ODW pod MorphOS. Oceňujeme rozsah a snahu dát dohromady tolik dat a informací.

Arno není na této platformě žádným nováčkem. Se svým prvním Pegasosem začal v roce 2002. Napsal hned několik článků v němčině a anličtině, psal i o SNDF Europe 2004, kterou pořádal Freescale. Byla tam jedna skvělá událost - Den PegasosPPC. Napsal také recenzi původního Open Desktop Workstation a nedávno napsal i o novém ODW. Arnovo zpravodajství o SONY Pegasos serveru vedlo k vytvoření studie, která byla publikována na MySQL AB. Arno píše neobyčejně detailně a dobře.

Díky Arno! Díky PPCNUX!

Vážíme si Vašeho zájmu a podpory!

R&B :-)

Syndikovat obsah