1 post / 0 new
Offline
Registrován na nové verzi webu: 13.09.2008
gTranslator

Zdravím,

je to někdo, kdo používá (a funguje mu)  modul gTranslator? Měla by to být docela užitečná aplikace na překlad z cizího jazyka zkrzevá Google.

Viz stránky autora: http://igracki.lima-city.de/frames/progs/gTranslator.html (pozor, odkaz na stráce nevede na nejnovejší verzi 3.4, ta je na Aminetu http://aminet.net/search.php?query=gtranslator)

Funkce programu vypadají skvěle - https://www.youtube.com/watch?v=T4MslPOpk2k

U mě to má jen jeden háček, funguje to vše dost bídně a záhadně. Když program klasicky nainstaluju, aby se spouštěl v horní liště jako modul, chvilku se zdá, že vše jede OK. Po chvíli ovšem vše skončí s chybovou hláškou: <Failed to retrieve data! ErrCode = 1110, ResponseCode = 503>. Potom nepomáhá ani restart a ani žádné další zaříkávání a program prostě nejede. Pokud ovšem počítač na několik hodin vypnu, program zase chvíli opět funguje a situace se opakuje. Navíc to dost často celé zablokuje počítač při startu.

Takže by mě docela zajímalo,  jestli je někdo, komu tenhle překladatel funguje. Mimochodem v archivu je ještě prográmek pro spouštění ze shellu, ten se chová uplně stejně. Pokud budete chtít někdo testovat, doporučuji nejprve ten, alespoň vám to nezablokuje komp.

Syndikovat obsah