Luky a jeho podpora!!!!!

 

Ahoj všichni,

 

Již delší dobu komunikuji s Lukym o všem možném, co se týče Amigy, Pegasose, MOSu atd.

Musím říct, že jsem ochotnějšího člověka(hned za ním je MarK Laughing), který pomůže a poradí v naší „komunitě“ nenašel.

Nicméně poslední dobou zjišťuji u Lukyho jakousi frustraci z toho, jak lidé reagují nebo spíše nereagují na jeho články, popisy a na jeho práci obecně kterou na CPUG věnuje všechen svůj volný čas a jak tak koukám i ten pracovní. Když jsem s Lukym před chvílí komunikoval po ICQ a psal mi co už od 6 hodin od rána udělal pro CPUG a AKF a že je teď poledne a vesměs neudělal nic do práce, tak se ani nedivím, že propadl skepsi.

Upřímně řečeno, kdo z nás by rád dělal na něčem, co ostatní ani neocení. Jasně, určitě je nás spousta(mě nevyjímaje) co články a Lukyho postřehy čtou, ale to je asi tak všechno. Sem tam nějaký komentář, sem tam nějaká kladná reakce, ale toť vše.

Myslím, že každému z nás minimálně jednou a u mě asi stokrát Luky s něčím pomohl, poradil, poslal nějaký chybějící soubor nebo já nevím co. Kolem vánoc jsme spolu den ladili po ICQ Linux a klidně se na mě mohl vykašlat, ale neudělal to, za což mu ještě jednou mooooooooooooc děkuji.

Další věcí jsou finance, které Lukyho stojí CPUG. Kromě času, jenž věnuje místo práci která ho živí těmto stránkám, musí určitě platit doménu, webhosting a já nevím co ještě.

Sečteno a podtrženo, nedivím se frustraci, kterou Luky má, protože psát články, překládat různé informace k programům, pomáhat všem ostatním s rozběháním HW a SW, k tomu prolinkovávat odkazy v sekci software abychom si mohli program stáhnout, platit všechny výdaje za web a nakonec se nedočkat ani poděkování, to by na….štvalo i ostatní.

Myslím, že tyto stránky a vlastně i česká MorphOS scéna stojí na Lukym a kdyby se měl Luky z nedostatku času a malé nebo spíše žádné pozitivní odezvy na všechno vykašlat, teprve pak by jsme asi jeho práci ocenili, ale to už by bylo pozdě.

Proto chci na všechny apelovat, abychom Lukymu s chodem webu pomohli, zkusili napsat sem tam nějaký článek nebo alespoň víc fungovali na fóru a Lukymu vyjádřili větší podporu.

Další a podstatnou věcí co bych chtěl zmínit je finanční podpora. Nikdo asi nezkrachuje, když jednou za rok pošle nějakou stovku jako projev díku. Na www.amiga.probers.info to taky funguje a nikdo s tím problém nemá a Proberovi se jistě pracuje lépe, když cítí, že má podporu. Zde je vidět kdo a kolik přispěl. A aby se neřeklo, že jsem chytrák co jen žvaní a nic nedělá, posílám Lukymu na konto, jehož číslo je zde 300,-Kč a pevně doufám, že nebudu poslední.

 

Prosím, zkuste se nad tím zamyslet a něco pro to udělat. Těch pár stovek Lukyho nespasí a ani na nich nezbohatne, ale udržíme něco co je tady pro nás a to je to o co tady jde.

Díky všem

About

 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.
Offline
Registrován na nové verzi webu: 13.09.2008
Re: Luky a jeho podpora!!!!!

rozhodne to chce uzivatelsky feedback, tezko se na necem pracuje, pokud clovek nema odezvu, ze to ma smysl...

 

baj, MarK.

Obrázek uživatele Wawe
Offline
Registrován na nové verzi webu: 13.09.2008
Re: Luky a jeho podpora!!!!!

Ted sem dorazil z prace a pustil CPUG. Clanek Luky a jeho podpora mi udelal radost.Ted vim uz presne kam poslat svuj prizpevek na praci , ktera je pro nas uzivatele super. Sice sem Pega na Kompy prodal , ale pro jistotu sem si nechal HDD s MOS . Ocekavam MOS na mini mac jako malej kluk. Toz tak - AT ZIJE MORPHOS !!!Smile

Wawe

Offline
Registrován na nové verzi webu: 13.09.2008
Re: Luky a jeho podpora!!!!!

Zde nezbyva nez souhlasit,vim to i z vlastni zkusenosti,bez Lukyho bych Pegasa ani nekoupil a ta jeho ochota je opravdu luxusni!Nakonec dopadnem tak,ze zbude jen konfera a novinky budem nasavat odjinud (a v anglictine)je smutne kdyz je clanek treba 100x precten a 2komentare:-(u me ted bohuzel financne opravdu nelze,zkusim to vynahradit prispevkama!mejte se a REAGUJTE PROSIM NA TENTO CLANEK!pecaN

Obrázek uživatele zdejan
Offline
Registrován na nové verzi webu: 25.10.2008
Re: Luky a jeho podpora!!!!!

Plne souhlasim, vzhledem k tomu ze mam po dlouhe dobe pega na prispevky se jen tak necitim. Ale fin. poslu hned pri prvnim financnim prijmu (tj. o vyplatu Wink). Take si Lukyho podporu nemohu vynachvalit a to i v dobe kdy jsem doma nemel ani pega a ani efiku. Takovych je vic. Zdejan

Obrázek uživatele Luky
Offline
Registrován na nové verzi webu: 11.09.2008
Re: Luky a jeho podpora!!!!!

Děkuju Aboute za podporu a pěkný článek! Moc mě potěšil!
Tvůj příspěvek dorazil, takže jsem právě aktualizoval stránku o podpoře Czech PUG Smile

Díky MarKu, Wawe, pecaNe a Zdejane za pěkné komentáře a za případné příspěvky nebo dotaci!

Obrázek uživatele Dedy
Offline
Registrován na nové verzi webu: 13.09.2008
Re: Luky a jeho podpora!!!!!

Určitě pošlu aky, jen co mi přijde důchod :-D, protože Luky je opravdu sqělý AmiPega Kluk, (doufám, že se za tohle Luky nenaštveš), a i mně mnohokrát pomohl, a protože nejsem zrovna mistr pera a docela nerad píšu, tak s povděkem qjtuji Aboutův článek, a podepisuji se pod něj. Díky Luky, a pls jen tak dál, ale probůh ne na úkor vlastní práce!!!!!!!!!

Dedy

Amiga 600, Fúria EC020, eX601, Indivision ECS, 2MB chip, WB 3.1.4

Powerbook G4 1.67GHz, MOS3.18 registrovaný,

Asus Zenbook UX433FA, XUbuntu 20.04

Obrázek uživatele Hippo c.
Offline
Registrován na nové verzi webu: 13.09.2008
Re: Luky a jeho podpora!!!!!

Jo jo, taky musim souhlasit, krasne vyjadreno. Bohuzel se mi na Peg moc casu nedostava, i kdyz v posledni dobe MOS2.2, OWB se snazim trosku tomu davat. Kazdopadne kdykoliv jsem neco potreboval, Luky vzdy ochotne a rychle poskytl rady. Jeho obetavost je opravdu uctyhodna, a zasluhuje NEJVETSI RESPEKT, MAXIMUM LARGE! :)

hippo

Obrázek uživatele Svéťa
Offline
Registrován na nové verzi webu: 13.09.2008
Re: Luky a jeho podpora!!!!!

Nazdárek všem,

Samozřejmě i já musím Lukymu mega poděkovat, protože co dělá pro oba weby (AKF + CPUG) je super a Lukymu patří veliký dík za jeho support.

Svéťa

Syndikovat obsah