MorphOS: Vytváření DVD s DVD-Engine

Carsten Siegner vydal program DVD-Engine pro vytváření DVD. Jedná se o uživatelské rozhraní pro již 10 publikovaných programů, s kterým by mělo být vytváření video a obrázkových DVDček mnohem jednodušší. Momentálně jsou podporovány stereo DVD, podpora zvuku 5.1 Dolby Digital je plánována do příští verze.

DVD-Engine

Zdrojový soubor může být jakýkoliv soubor s filmem nebo 2 formáty obrázků. Navíc je možné vytvářet komplexní video DVD, je podporováno "stálé" i "animované" menu. Můžete vypálit tolik video tracků a kapitol, kolik jich dovoluje vytvořit DVD standard.

DVD-Engine vyžaduje následující shell programy: dvdauthor, spumux, pngnq, ffmpeg-0.4.9-cvs17072005, lha, mplayer, mencoder, aften, sox-13.0.0 a mkisofs. Navíc musí být nainstalovány knihovny RXMUI, rexxtricks.library a rmh.library. DVD-Engine je vytvořený pro MUI 4.0 a MorphOS 2.1.

Musíte vytvořit assign DVD-Engine: (pokud neexistuje, na MorphOS vyskočí automaticky dočasná assignace při spuštění programu) a dále program potřebuje odkládací adresář alespoň o velikosti standardního video DVD.

Ke stažení:

http://pegasossoft.de/prog/dvd-engine-0.3.lha (verze 0.3, 11.01.2009)
http://pegasossoft.de/prog/dvd-engine-0.2.lha (verze 0.2, 26.12.2008)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.
Offline
Registrován na nové verzi webu: 13.09.2008
Re: MorphOS: Vytváření DVD s DVD-Engine

luky, coz takhle dat vsechny ty potrebne programky do jednoho archivu, a soupnout sem odkaz?

 

baj, MarK.

Obrázek uživatele Luky
Offline
Registrován na nové verzi webu: 11.09.2008
Re: MorphOS: Vytváření DVD s DVD-Engine

Stažení externích programů pro DVD-Engine je možné v sekci MorphOS Software - všechny potřebné programy jsem dohledal a přidal ke stažení, popř. upravil popis tak, aby je bylo možné jednoduše najít (někdy je víc požadovaných shell programů v jednom archívu).

Mimochodem, vyšla verze DVD-Engine 0.2, je možné okamžité stažení v pravém mini bloku "MorphOS Software", dokud patří mezi 10 nejnovějších - teď už 8., takže později opět přes sekci MorphOS Software, kde bude nejnovější verze ke stažení.

Syndikovat obsah