Online IRC chat přímo ze stránek Czech PUG opět funguje :-)

Online IRC chat přímo ze stránek Czech PUG opět funguje Smile Problém byl způsobený zablokováním přístupu programu Mibbit na IRC server Freenode dne 19. června 2009, na tomto serveru však běžela chatovací místnosti #czechpug, stejně jako doporučovaný anglický #morphos kanál Frown Z jiných IRC programů (například WookieChat nebo AmIRC) fungoval přístup i nadále, proto zůstal tento problém delší dobu bez povšimnutí, ale bohužel v místnosti chyběli návštěvníci využívající vstup do chatu přímo ze stránek.

IRC chat Czech PUG
IRC chat na stránkách Czech PowerPC User Group

Server jsem tedy musel změnit na jiný neblokovaný (konkrétně irc.nomi.cz) - pro ty, kteří přístupují do chatu přes tlačítko Chat v horním menu to není žádná změna (kromě toho, že to zase funguje Wink), ostatní prosím o pochopení a změnu adresy serveru ve svých IRC programech.

Související články:

Nový IRC chat přímo na stránkách Czech PowerPC User Group (21.02.2009)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.
JJiny (bez ověření)
Re: Online IRC chat přímo ze stránek Czech PUG opět funguje :-)

Pěkné!

Je dobře, že se o CZPUG tak staráš a řešíš všechny problémy, sice tě to určitě stojí spoustu času, ale výsledky se dostavují.

Díky!

Obrázek uživatele Luky
Offline
Registrován na nové verzi webu: 11.09.2008
Re: Online IRC chat přímo ze stránek Czech PUG opět funguje :-)

Děkuju za pochvalu Smile 

Joj, času to stojí dost a některé věci nejsou na první pohled ani tolik vidět - ať už třeba aktualizace programů ke stažení v softwarové databázi, "přísně tajné" testování a překlady pro MorphOS Team nebo i komunikace: e-maily, IRC chat, ICQ... Každopádně se snažím komunitu a MorphOS podporovat, stránky udržovat... často si přeju, aby den měl aspoň 2x tolik hodin, abych toho stíhal za den víc Smile 

Syndikovat obsah