4 posts / 0 new
Poslední
Offline
Registrován na nové verzi webu: 24.12.2012
OWB 1.17

Po zdárné instalaci Morph OS 3.1 na Efiku 5200B jsem chtěl spustit OWB 1.17 bohužel prohlížeč se stále tvářil že načítá stránku, ale nic se stále nedělo, ani chybová hláška se neobjevila. V schellu jsme vyzkoušil ping a ten fungoval, takže co se týče nastavení sítě počítám že je v pořádku. Jsem začátečník v uživání Morph OS. Nemáte nějakou radu.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.
Obrázek uživatele Luky
Offline
Registrován na nové verzi webu: 11.09.2008
Re: OWB 1.17

Na Efice použij "no SVG" verzi, která vyžaduje míň paměti na úkor vektorového formátu SVG, který se bohužel na netu stejně moc obecně neujal. Tuto verzi jsi zkoušel? Jinak na Vánoce vyšla verze 1.18, takže zkus 1.18 verzi "no SVG" určenou primárně pro Efiku s 128 MB RAM a dej vědět. Napíšu k 1.18 novinku a přidám ji do seznamu software ke stažení.

Offline
Registrován na nové verzi webu: 24.12.2012
Re: OWB 1.17

Ahoj. Díky za tip. Tak nevím asi nejsem Motphu resp. OWB hoden. Stáhnul jsem novou verzi a chová se úplně stejně a to tak, že po spuštění se inicializují fonty potom se ukáže okno OWB a na spodním řádku v levé části se ukáže Sending request ... a v pravé 0 B of 0 B read samozřejmě po zadání WEB adresy. Symbol kompasu se stále otáčí, ale nic se neděje. Připádá mi, že potřebuje OWB nastavit síťové připojení, ale žádné detailní nastavení jsem nenalezl.  

Obrázek uživatele Luky
Offline
Registrován na nové verzi webu: 11.09.2008
Re: OWB 1.17

V OWB se síťové nastavení nenastavuje - vliv na to má přímo nastavení sítě v MorphOS. Takže pokud máš nastavení sítě dobře v systému, OWB by mělo fungovat OK.

Škoda, že nepomohla nová verze OWB 1.18 no SVG. Při nedostatku RAM na Efice předpokládám, že by se OWB ozvalo a navíc, na jednu záložku by mu těch pár desítek MB mělo určitě stačit. Zkouším zjistit, čím by to mohlo být.

Syndikovat obsah