UFO: Alien Invasion pro AmigaOS 4

Po MorphOS verzi hry UFO: Alien Invasion, kterou vydal Fab v březnu tohoto roku, přichází konečně i verze hry pro AmigaOS 4, kterou portoval Andrea Palmate - amigasoft.

Hra UFA: Alien Invasion je zdarma (opensource) a novou AmigaOS 4 verzi si můžete stáhnout zde (339 MB).

Více informací o hře:

PlnéHry.cz: UFO Alien Invasion - XCOM neumírá

FreeHry.cz: UFO: Alien Invasion: LIDÉ VERSUS MIMOZEMŠŤANÉ

Domovská stránka hry:

http://ufoai.sourceforge.net/

Související články:

UFO: Alien Invasion pro MorphOS (1. 3. 2010)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.
jack-3d (bez ověření)
Re: UFO: Alien Invasion pro AmigaOS 4

Už jsem to hrál na PC. Bohužel hra nejde uložit, když jste v misi (je to naprd, když si piplám členy týmu a pak z nich někdo nečekaně zemře), takže jsem to smazal. Na Amize to tehdá šlo.

Obrázek uživatele Luky
Offline
Registrován na nové verzi webu: 11.09.2008
Re: UFO: Alien Invasion pro AmigaOS 4

Jj. To zrovna není nedodělek, ale žádaná vlastnost hry. Uložení po zabití nepřítele a zpětné nahrání po umření vlastního není duchem UFO: AI (jako to šlo na Amize v původní geniální hře UFO: Enemy Unknown). Odstraní to strach a ty by ses měl bát. Těsně před misí na zemi můžeš uložit, potom je to už všechno nebo nic. Ale trochu jiná věc je, když hru musíš nutně ukončit a v misi na zemi prostě uložit nejde a přijdeš o průběh hry do posledního uložení, to je pak fakt pešek - autoři se ale prostě rozhodli, že uprostřed mise ukládání nebude kvůli ukládání/nahrávání při úspěchu/neúspěchu. Mohli by to zakázat třeba jen na nejtěžší obtížnost nebo tak, mno, dalo by se něco vymyslet, ale nejspíš v tohle jsou autoři nekompromisní - ikdyž to moc nesleduju a hru jsem nehrál. Každopádně je to open-source projekt, třeba existuje nějaká upravená verze hry, resp. tomu minimálně nic nebrání.

jack-3d (bez ověření)
Re: UFO: Alien Invasion pro AmigaOS 4

JJ je to opensource, tak to můžeš upravit ;o)))

Obrázek uživatele pavlor
Offline
Registrován na nové verzi webu: 13.09.2008
Re: UFO: Alien Invasion pro AmigaOS 4

Nekdy jsou stare verze her (jako zde Enemy Unknown) asi nejlepsim resenim (lepsi grafika, hratelnost, nizsi hardwarove naroky...) - jeste, ze mame UAE a DosBox (UFO mi na PC pri 4500 CPU cycles funguje bez problemu).

Syndikovat obsah