Posts by Starej Mraf

AKF - seznam amigistů

Luky, až budeš mít čas, posím zkoukni na akf seznam amigistů. Mám takový pocit, že se to tam zalogoval nějaký spambot a škodí. Dík.

Prodám Efiku s registrovaným MorphOSem

Efika s registrovaným MorphOSem. Celá sestava obsahuje Efika + Radeon 9250 AGP, černý minicase od Directronu, 128MB ram, PicoPSU + 19V cca 40W zdroj, 60GB disk a !registrovaný! MorphOS. Cenu k jednání dávám 5000 Kč. Jen ten MorphOS vyjde na 3900 Kč. Pokud by byl zájem kupovat jednotlivé díly, tak primárně se musí najít zájemce o Efiku + MorphOS (díky registraci jsou na sebe vázány). Číst dál

Virtual grand prix 2 - Wanted!

Měla by to být freewarovka, nicméně stránky s ní nejedou. Ani odkaz tady ze seznamu software není aktuální. Byl bych vděčný za odkaz, zajímalo by mně totiž, zda Efika takovouhle hru dokáže dobře rozhýbat.

Jak je řešena reinstalace již zakoupeného MorphOSu

Například po výměně disku. Zatím jsem si ho kvůli této otázce raději neregistroval. Jenže jsem nikde nenašel odpověď.

OPEN TTD - hudba

Na efice mi openttd jede až na jediný zádrhel. Je možno nějak rozchodit hudbu? Efika v rámci čipu má nějaké midi, ale naprosto netuším jestli a jak je funkční. Zvuk jede normálně.

Efika + MorphOS - praktické zkušenosti, dotazy, ladění, trable...

Tak mám rozběhanou efiku. Překvapilo mně, že je MorphOS 2.1 je oproti tomu, co se zde psalo velice stabilní. Mám to však háček, při startu MorphOSu se často stává, že nefungují USB zařízení. Předpokládám, že to je nějakým nastavením, nebo verzí poseidonu, prože v OF před startem Mosu USB jede. Taky se mi asi dvakrát stalo, že po startu nejel zvuk. Číst dál