Blender 2.52 r128 - střih videa na MorphOS

Guillaume "Yomgui" Roguez si po vydání firewire ovladače Helios 0.4 svn r560 pro MorphOS našel chvíli času opět na jeho port nadupaného grafického software Blender 2.5 pro MorphOS a vydal aktualizaci, která opravuje několik chyb v integrovaném sequenceru pro stříhání videa. Většina z nich byla způsobena špatným používáním timer.device, ale opravil přímo i jednu chybu Blenderu.

Pro původní kompletní archív Blender 2.5alpha2 pro MorphOS je tedy nyní k dispozici aktualizace Blender 2.52 r128 pro MorphOS.

Yomgui následně natočil video se svojí HV30 dvcam a použil Mac Mini G4 + firewire ovladač Helios ke stažení videa do počítače a Blender pro HD video přehrávání a editace. Konečné úpravy videa byly také udělany na MorphOS... vše na MorphOS Smile

Jeho video výtvor je k vidění online na Vimeo: Blender 2.5-alpha2 on MorphOS. Video není na Vimeo zobrazeno ve správném poměru stran, ale přesto se na to dá dívat Laughing Pokud chcete vidět video skrz HTML5 a ne Flash, klikněte vpravo dole na stránce na "Switch to HTML5 player".

Poznámka: pro ukládání animace jsou nyní podporovány pouze AVI raw, AVI JPEG a MPEG video formáty. Nikoliv H.264, Xvid a OggTheory (něco je špatně s FFMPEG).

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.
Obrázek uživatele About
Offline
Registrován na nové verzi webu: 13.09.2008
Re: Blender 2.52 r128 - střih videa na MorphOS

Aaaaaaaaaa, konečně něco pro mě:-)

ghh
Obrázek uživatele ghh
Offline
Registrován na nové verzi webu: 13.09.2008
Re: Blender 2.52 r128 - střih videa na MorphOS

Dobrý, jenom škoda že zatim nefunguje zvuk. Verze 2.48 pro OS4 funguje se všim všudy, takže taky dobrý :)

Amiga DraCo PegasosII G4 G5

Syndikovat obsah