4 posts / 0 new
Poslední
Obrázek uživatele About
Offline
Registrován na nové verzi webu: 13.09.2008
Lišta v MorphOS

Ahoj. Nevíte někdo, haj udělat lištu na ploše v MorphOS průhlednou? Vím, že to jde, viděl jsem to na screenshotech, ale nepřišel jsem na to.

Díky za rady.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.
Obrázek uživatele Luky
Offline
Registrován na nové verzi webu: 11.09.2008
Re: Lišta v MorphOS

Jestli lištou myslíš panel s ikonama programů, aby byl průhledný, tak to umí PolyNet NG.

Průhlednost byla přidána do verze 1.47 (13. 3. 2009) a je podporována od MorphOS 2.0 se zapnutou funkcí Enhanced display (dříve 3D layers).

Domovská stránka: http://polymere.free.fr/Site_New/polynet_en.html

Obrázek uživatele About
Offline
Registrován na nové verzi webu: 13.09.2008
Re: Lišta v MorphOS

Aha, tak to jsem zaspal dobu. Diky moc.

Flegy (bez ověření)
Re: Lišta v MorphOS

No ona je ta průhlednost u Polynet NG dost na kočku. Vypadá totiž tak, že se zprůhlední lišta a vše mimo ikon. A  samotné ikony pak vypadají podle mě na ploše dost divně. Chtělo by to mít možnost nastavit procenta průhlednosti a to bohužel zatím nejde (a nebo jsem na to nepřišel). Navíc pokud používáte novou verzi Polynetu NG bez podpory 3D, tak ze velmi nehezky vypisují fonty u popisu ikon. Ale jinak Polynet NG lze provozovat v určitém módu průhlednoti i s vypnutou průhledností přímo v programu. Pokud se totiž použije utilitka Lucy, pak se chovají panely Polynetu jako každé okno a v určitých fázích se zprůhledňují (to je taky možná to, co je vidět na různých screenshotech). Možná je můj výklad dost zmatený, doporučuji raději vše vyzkoušet. Polynet NG za to určitě stojí. Hlavně kvůli mnohem lepším možnostem nastavení než mají standardní panely v MOSu a taky je zajímavé mít místo ikon animované GIFy. 

Syndikovat obsah