OpenURL 7.5

OpenURL open source tým s potěšením oznamuje okamžitou dostupnost verze 7.5 známé OpenURL knihovny. Toto vydání je první po znovusjednocení vývoje knihovny OpenURL pro všechny Amiga platformy. Nativní verze knihovny pro AmigaOS 3, AmigaOS 4, MorphOS a AROS jsou nyní obsaženy v hlavních distribučním archivu. Na projektové stránce OpenURL můžete zaslat přání na nové funkce.

Knihovna OpenURL umožňuje programátorům velmi jednoduše vytvářet klikací URL adresy v aplikacích a uživatel má k dispozici bohaté nastavení pro různé protokoly a programy.

OpenURL OWB
OpenURL integrované v nastavení MorphOS 2

Ke stažení:

http://aminet.net/comm/www/OpenURL-7.5.lha

Související články:

OpenURL nastavení pro prohlížeč OWB (03.04.2009)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.
Obrázek uživatele Luky
Offline
Registrován na nové verzi webu: 11.09.2008
Re: OpenURL 7.5

Tak dnes jsem přišel na to, že tato OpenURL 7.5 způsobuje problémy prohlížeči OWB 1.3. Lidi z MorphOS týmu mi vynadali, že si do systému dávám jinou OpenURL knihovnu a nahrazuju originální v systému, vrátil jsem tedy původní MorphOS OpenURL knihovnu zpátky a prohlížeč OWB 1.3 opravdu šlape OK Smile

Obrázek uživatele About
Offline
Registrován na nové verzi webu: 13.09.2008
Re: OpenURL 7.5

Jaký problém ti způsobovala? Já ji tam mám také a u mě je vše ok.

Obrázek uživatele Luky
Offline
Registrován na nové verzi webu: 11.09.2008
Re: OpenURL 7.5

No, zatím si novou OpenURL asi můžeš nechat, OpenURL 6.3 to u mě nejspíš nevyřešilo... už od začátku spíš kvůli pádum OWB 1.3 podezřívám samotné OWB - ale to Fab podle logů tvrdí, že se nemůže stát, pokud nemám zaneřáděnou (trashed) paměť - u originální verze OpenURL se zdálo, že to situaci vyřešilo, ale kouslo se mi to zase teď při brouzdání stejně, tak jestli nebude problém spíš v nové betaverzi MorphOS, na které běžím, poslal jsem chybové logy a uvidím... taky testnu OWB 1.3 na MorphOS 2.2, popř. i s novou OpenURL 7.5, jestli to bude chodit spolehlivě jako u Tebe. Poslední člověk, co měl problémy se stabilitou OWB měl prý chybovou RAMku, tak to snad ale není můj případ, je zkontrolovaná důkladným testem a OK.

Syndikovat obsah