Velká prázdninová sleva CubicIDE

Od 24. června do 30. června 2009 probíhá velká prázdninová sleva vývojového prostředí CubicIDE pro MorphOS a AmigaOS z 89,90 EUR na pěkných 34,90 EUR! Poštovné a balné po Evropě stojí 5,50 EUR. Objednávku je moźné učinit zde, tak neváhejte, čas je už jen do úterý.

[CD]
Holiday Special
Cubic IDE

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.
ghh
Obrázek uživatele ghh
Offline
Registrován na nové verzi webu: 13.09.2008
Re: Velká prázdninová sleva CubicIDE

Za ty prachy to opravdu stojí. Pyramidální program :)

Amiga DraCo PegasosII G4 G5

srsen (bez ověření)
Re: Velká prázdninová sleva CubicIDE

Máte to někdo? Nebo to někdo z Vás zkoušel?

Obrázek uživatele Luky
Offline
Registrován na nové verzi webu: 11.09.2008
Re: Velká prázdninová sleva CubicIDE

Mám CubicIDE. CubicIDE je fajn, integrovaný GoldED 8 editor podporuje (např. barevně vyznačená syntaxe, nebo tlačítka a  funkce v GUI) nejenom jazyk C/C++, ale i např. Amiga Guide, Basic, Hollywood, instalační skripty pro Installer, jazyk LISP, lokalizační soubory (katalogy), jazyk REXX, HTML, e-mail.

Třeba HTML nabízí několik panelů s tlačítky pro práci s formuláři, tabulkami, dokumentem, odkazy, fonty, rychle přistupné jsou základní barvy, popř. náhled a úprava té pod kurzorem pomocí RGB posuvníků, pro náhled zavolá prohlížeč (třeba OWB), tlačítka buď vloží nějaký kód do textu, nebo se pod ním skrývá nové okno, kde lze v GUI jednoduše nastavit parametry přikazu (vyplnit políčka, zaškrtávátka apod.)

Koupil jsem si ho hlavně pro usnadnění vývoje v C/C++, rozběhával jsem si v něm kompilaci Ambientu, ale tady mám zatím smůlu, ne kvůli CubicIDE, ale protože zdrojáky na serveru nejsou aktualizované a navíc rozbité, MorphOS Team Ambient vyvíjí u sebe na serveru a až po vydání MorphOS 2.3 prý doaktualizují i zdrojáky na Ambient serveru. Frown Tak jsem to ještě moc neotestoval.

Pro MorphOS je tam klasické MorphOS SDK 1.0 se starým GCC 2.95.3, spousta projektů ale vyžaduje update GCC, GCC verze 3/4, selže tak kompilace různých opensource projektů, pro Amigu je tam GCC 2.95.3, ale i GCC 3.3. Už dlouho marně čekám, kdy MorphOS Team vydá nový SDK s oficiální verzí GCC 3/4 (neoficiální verzi GCC 4.0.3-1 pro MorphOS má Morgoth na svých stránkách, měl jsem s ní kdysi nějaké problémy, ale třeba jsem udělal něco špatně). Je tam ještě kompiler vbcc verze 0.8j (na mém CD ze zač. roku). Je již verze 0.9, ale tady by neměl být problém si verzi v CubicIDE případně zaktualizovat. CubicIDE poskytuje pro tyto C/C++ kompilery GUI pro nastavení kompilace, CPU, preprocesoru a různých dalších parametrů.

Samotný GoldED 8 editor je dost konfigurovatelný, CubicIDE obsahuje různé SDK, referenční manuály... ani to nemám všechno prozkoumané.

Tady je aspoň pár obrázků. Je to mega úžasná sleva za takový rozsáhlý a propracovaný projekt!

ghh
Obrázek uživatele ghh
Offline
Registrován na nové verzi webu: 13.09.2008
Re: Velká prázdninová sleva CubicIDE

Já "to" mám a jsem opravdu spokojen.

Amiga DraCo PegasosII G4 G5

Syndikovat obsah