Hollywood 3: Evolution

Airsoftsoftwair vydává Hollywood 3 Evolution, software pro profesionální tvorbu prezentací a malých her.

Mezi hlavní novinky patří možnost zkompilovat výsledný program pro Microsoft Windows a Apple Mac OS. Je to možné díky nové funkci HAL (Hollywood Abstraction Layer) a cross-compileru, ze svého AmigaOS 3, AmigaOS 4, AROS, MorphOS nebo WarpOS instalace Hollywoodu můžete vytvářet plnohodnotné Windows a Mac OS aplikace, které jsou samostatné a nepotřebují žádné dodatečné knihovny. Využívají přímo volání API (aplikační programové rozhrání) cílového OS a proto dosahují maximálního výkonu bez speciální režie. Vyžadují alespoň Windows 2000 nebo Mac OS 10.4 (Tiger). Windows a Mac OS aplikace dále využívají novou funkci Hollywood ACL (Amiga Compatibility Layer), která programům umožňuje pracovat s amigáckými formáty IFF ILBM, IFF ANIM, IFF 8SVX, IFF 16SV, Protracker moduly a Amiga bitmap fonty.

Kromě této nové evoluce má Hollywood 3 další nové vlastnosti oproti 2.5 jako například novou animační knihovnu (není potřeba animation.datatype), podpora HAM6 a HAM8 animací, podpora nových formátů zvuků, 8 nových ukázkových skriptů (celkem přes 50), standardní knihovna nyní zahrnuje přes 400 funkcí, spousta dalších změn, optimalizací a oprav.

Hollywood je skvělý most mezi všemi existujícími Amiga kompatibilními operačními systémy a nyní i mezi Windows a Mac OS.

Odkaz: http://www.airsoftsoftwair.com

Syndikovat obsah