Návod na programování pro Amiga kompatibilní OS

ShInKurO (Gianfranco Gignina), který napsal v italštině Guida alla programmazione Amiga compatibile, s pomocí TADa přeložil do angličtiny Guide to Amiga Compatible Programming, tj. Návod na programování pro Amiga kompatibilní OS (AmigaOS 3.x, AmigaOS 4.x, MorphOS a AROS).

I sistemi Amiga

Anglický překlad není ještě kompletní - chybí dopřeložit zbytek 4. kapitoly o GUI a celou 5. a 6. kapitolu. Šestá kapitola však není kompletní ještě ani v italštině, na návodu se stále pracuje.

Pomocí SVN se ode dneška můžete také aktivně účastnit na projektu na adrese:
http://code.google.com/p/guidetoamigacompatibleprogramming/

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.
Offline
Registrován na nové verzi webu: 05.03.2013
Re: Návod na programování pro Amiga kompatibilní OS

Ze zajímavosti jsem se chtěl podívat, ale nenašel jsem kapitolu 1, 2, 3, popřípadě nekompletní kapitolu 4. Předpokládám, že je to způsobeno datumem samotného projektu, popřípade mou blbostí :).

A jinak zdravým zdejší komunitu. Asi zde moc nepatřím, ale snad nebudu moc zavazet :) Pár lidí, co chodí na fórum Amigaportálu mě asi již zná a ostatní mě možná poznají.

Obrázek uživatele Luky
Offline
Registrován na nové verzi webu: 11.09.2008
Re: Návod na programování pro Amiga kompatibilní OS

Kouknul jsem se na ten návod, k přímému stažení tam sice žádné soubory nejsou, nicméně při použití SVN lze stáhnout (zdrojové) soubory tohoto projektu a získat tak všechny dokumenty, tj. originální kapitoly 1 - 6 v italštině, tak i jejich překlad do angličtiny včetně přílohy.

Abych usnadnil získání návodu i bez SVN, přikládám odkaz ke stažení aktuálního obsahu: guidetoamigacompatibleprogramming.zip

A jinak tě vítám na těchto stránkách! Člověk, který se zajímá o Amigu a svět kolem Amigy, sem rozhodně patří Smile 

Offline
Registrován na nové verzi webu: 05.03.2013
Re: Návod na programování pro Amiga kompatibilní OS

Děkuji za ten odkaz. Anglickou verzi mám uloženou. Třeba se mi to někdy bude hodit. Spíše nebude, ale člověk nikdy neví Wink

Syndikovat obsah